Gość specjalny - inspirujący wykład dr Andriusza Jaskūnasa

Gość specjalny i inspirujący wykład!

Gość specjalny i inspirujący wykład!
Mieliśmy przyjemność gościć dr Andriusza Jaskūnasa z Uniwersytetu Technicznego w Kownie w ramach programu Erasmus! ‍

Dr Jaskūnas poprowadził dla studentów I stopnia fascynujący wykład na temat „Heterogeneous catalysis”, w ramach przedmiotów Chemical Reaction Engineering i Environmental Process Engineering prowadzonych przez prof. H. Kierzkowską-Pawlak. Dr Jaskūnas nie tylko przekazał studentom wartościową i praktyczną wiedzę z zakresu katalizy, ale również zrobił to w sposób niezwykle interesujący i angażujący.

Wielkie podziękowania dla dr. Jaskūnasa za wspaniały wykład!
Jeżeli chcielibyście wziąć udział w mikromodule ECIU na uniwersytecie technicznym w Kownie, możecie śledzić stronę https://eciu.p.lodz.pl/pl już wkrótce planowane jest dołączenie oferty, która może się okazać ciekawa dla studentów WIPOŚ.